У Києві заявили про старт проєкту з підвищення кваліфікації представників пресслужб

26.06.2020 18:16

Працівникам пресслужб обіцяють додаткове навчання у рамках нового проєкту, який триватиме вісім місяців у восьми регіонах України. Про це заявив медіаексперт та тренер з успішних комунікацій, професор Інституту журналістики КНУ ім.Тараса Шевченка, науковий консультант ГО “Стоп корупції” Олександр Чекмишев під час з’їзду регіональних осередків організації.

Oleksandr Chekmishev
Олександр Чекмишев Фото: СтопКор

“Хочу висловити подяку, що я є тут. Більшу частину свого життя я займаюсь наукою та громадською діяльністю. У червні ми стартуємо з проєктом, який передбачає підвищення кваліфікації представників усіх пресслужб. У нас буде 8 базових регіонів, які матимуть трохи більше роботи”, - зазначив він.

Чекмишев також додав, що сподівається у роботі керуватись власною унікальною моделлю, націленою на результат.

“Я сподіваюсь, що ми зможемо ближче до активної виборчої фази знайти свою власну модель. Не просто розповідати про порушення виборчого законодавства, але потрібно об’єднати навколо цього діяльність осередків і головне – видати результат тим, хто зможе сприймати цю інформацію”, – додав професор.

Зазначимо, що донором проєкту виступає Фонд розвитку ЗМІ Посольства США в Україні.

Сьогодні у столиці відбувся з’їзд осередків організації з усієї України та районів Києва. На сьогодні організація нараховує 69 представництв.

Oserdki Stop coruptsii
Осередки ГО "Стоп корупції" приїхали на навчальний тренінг Фото: СтопКор

У рамках з’їзду представники проєкту пройдуть спеціальні тренінги у рамках підготовки до майбутніх виборів. У планах активістів – моніторити імовірні порушення виборчого законодавства і слідкувати за прозорістю і чесністю процесу.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X