У Києві замість протезної майстерні зводять ЖК «Караваєві дачі»: Департамент земресурсів звернувся до прокуратури

25.03.2021 18:02

Використання земельної ділянки не за цільовим призначенням: Департамент земельних ресурсів звернеться до державних структур через порушення законодавства забудовником ЖК «Караваєві дачі», що розташований за адресою вул. Польова, 73. Про це йдеться у відповіді на звернення ГО «Стоп корупції».

karavaevi dachi
Візуалізація: zhk-kd.com.ua/uk/

Зокрема, представники Департаменту направлять матеріали обстеження із виявленими порушеннями до ГУ Держгеокадастру у місті Києві, Київської місцевої прокуратури №9, Департаменту з питань державного архітектурно-будівельного контролю та виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) для вжиття заходів у межах наданих повноважень.

karavaevi dachi narusheniya
Фото: СтопКор

Нагадаємо, на вул. Польова, 73 розташований один багатоповерховий будинок на 4 секції. Перша секція вже здана в експлуатацію, а друга та третя чекають на введення.

Як повідомляв активіст ГО «Стоп корупції» Максим Томілов, відомий експертизою низки столичних забудов, у 2019 році в забудовника закінчився договір оренди на цю земельну ділянку. Крім того, дозвіл на будівництво був виданий для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги, для будівництва, експлуатації та обслуговування протезної майстерні, адміністративних будівель, гаражів. Проте там будується висотка.

Також, за його словами, зовсім недавно, наприкінці 2020 року, посадовою особою ДАБІ Антоніною Іванченко був виданий сертифікат готовності на першу секцію цього об'єкту.

«У відділі продажу нам взагалі відмовилися щось коментувати, тамтешні працівники налаштовані дуже агресивно, заявляючи, що не покажуть договору оренди», – підсумував він.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини