У Києві протестувальники вимагають відставки Милованова

30.01.2020 17:53

У Києві триває акція протесту проти зміни трудового законодавства біля будівлі Кабміну.

Її учасники повністю перекрили вулицю Михайла Грушевського в центрі столиці, повідомляє УНН в четвер, 30 січня.

в акції беруть участь близько тисячі осіб. Біля будівлі Кабміну встановили сцену. Деякі учасники акції скандують: "Милованова у відставку!".

"Акцію анонсувала профспілка працівників освіти. Вони незадоволені нормами законопроектів №2708 "Про працю" про можливість роботодавця звільняти кого-небудь коли-небудь і №2584 "Про внесення змін до Кодексу законів про працю України" щодо додаткових підстав для звільнення", – передає "UNN".

Активісти передали представнику секретаріату Кабміну резолюцію з вимогами відкликання цих законопроектів. Очікується, що акція протесту триватиме до 16:30.

Нагадаємо, 27 грудня 2019 року уряд схвалив законопроект про працю. За словами прем'єр-міністра Олексія Гончарука, документ передбачає збільшення кількості легальних робочих місць.

Раніше президент Володимир Зеленський заявив, що новий трудовий кодекс кращий за попередній, але його ще треба допрацювати.

Також міністр економіки Тимофій Милованов пояснив, що в законопроекті «Про працю» йдеться про можливість звільняти працівника за ініціативою роботодавця, але немає інформації, що це повинно відбутися без пояснення причин.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини