У Києві — протест через дії Мін’юсту: міністра Малюську підозрюють у співпраці з рейдерами

Справа у суді, а Мін’юст ухвалює рішення на користь рейдерів і віддає їм чуже майно. Біля Офісу протидії рейдерству у Києві відбувся мітинг проти свавілля Міністерства юстиції.

Фото: «СтопКор»
Фото: «СтопКор»

За даними організаторів, дії керівництва Міністерства юстиції можуть свідчити про співпрацю з рейдерами. Порушуючи норми закону, міністр Малюська одноосібно вирішує долю об’єктів нерухомості фірми ПАТ «Херсонбуд», попри те, що ці об’єкти є предметом спору в судах.

Фото: «СтопКор»

«Після трирічної судової боротьби 12 березня 2020 року за рішенням Верховного Суду було підтверджено корпоративні та майнові права  засновників «КПД-5 С» (фірмі належить майно ПАТ «Херсонбуд»).    

Однак на скаргу рейдерів, які заснували фірму майже з такою ж назвою – ТОВ «БК «Херсонбуд» Міністр Малюська наказами №1476/5 та №1534/5 знову позбавив ТОВ «КПД-5 С» власності на пансіонат «Прибой» та дві будівельні бази. Експерти назвали ці рішення протиправними», — зазначають організатори акції.

Фото: «СтопКор»

Сьогодні на 16:00 в Офісі протидії рейдерству було призначено засідання колегії Міністерства юстиції щодо ще однієї скарги ТОВ «Будівельна компанія «Херсонбуд» від 16.03.2020 №8367-33-20 стосовно адміністративної будівлі у м.Херсон на вул.Лютеранська, 24.

Фото: «СтопКор»

Зазначимо, що наразі Господарський суд м.Києва розглядає справу 923/128/19 стосовно майнових прав цього об’єкта. І за законом, Мін’юст не має компетенції розглядати це майнові питання.

Активісти вимагали зупинити протиправний розгляд справи.

Нагадаємо, що до рейдерських захоплень у Херсонській області причетний ексмер Херсона Володимир Сальдо. Журналісти «СтопКору» постійно висвітлювали ці скандальні історії та підготували серію розслідувань. Після трирічної судової боротьби 12 березня 2020 року за рішенням Верховного Суду від 13 лютого 2019 року було підтверджено корпоративні та майнові права засновників «КПД-5 С» (фірмі належить майно ПАТ «Херсонбуд»). Засновниками підприємства є родина громадянина Херсона Бориса Сандика.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини