У Києві підприємство привласнило майно орендаря на 4 мільйони гривень

22.04.2021 15:26

Орендуєш склад, сплачуєш орендну плату — а в тебе викрадають твій товар. У таку ситуацію потратив керівник ТОВ «ВДТ БУД» Віктор Литвин. Він винаймав приміщення у ПРАТ «Поліграфкнига» КП ДАК «Укрвидавполіграфія» у провулку Радищева, 4 у Києві. Одного дня на його складі зрізали замок і привласнили продукції на 3 мільйони гривень. З іншого складу викрали товар на суму 996828 грн. Учасники акції вимагають відкриття кримінального провадження за фактом викрадення цих коштів. Наразі на складах досі залишається інший товар майже на 6 мільйонів гривень.

Radysheva
У Києві підприємство привласнило майно орендаря Фото: СтопКор

«Керівник підприємства Ігор Челомбітько очолює не лише ПРАТ «Поліграфкнига», а є керівником організованого злочинного угруповання, яке вчинило рейдерське захоплення. До його складу входять правоохоронці, які не проводять слідчі дії за відкритими провадженнями та відмовляються відкривати нові за свіжими фактами», — розповідає директор ТОВ «ВДТ БУД» Віктор Литвин.

Radysheva
Працівники вийшли на протест Фото: СтопКор

Директор фірми разом із колегами вийшов на акцію протесту під стіни підприємства, на якому орендує склад. Учасники заходу закликали керівництво не порушувати закон, повернути вкрадене та звернулися до правоохоронних органів з вимогою розслідувати усі справи.

«Там поставили замки і вкрали товар, зараз власник намагається добитися правди, щоб відкрили кримінальне провадження, але правоохоронці нічого не роблять», — додає правозахисник ГО «Стоп корупції» Антон Клітний.

Radysheva
Люди закликають правоохоронців провести розслідування і покарати винних Фото: СтопКор

Учасники акції зазначили, що у разі відсутності реакції з боку правоохоронців протест може стати безстроковим. І застерігають бути обачними інших орендарів, які досі винаймають склади на території підприємства.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини