У Києві піднімуть ціни на проїзд: депутати підтримали проєкт

11.06.2021 11:40

Депутати Київради узгодили закупівлю 50 вагонів для метрополітену на кредитні гроші Європейський банк реконструкції та розвитку. Повідомляється, що ЄБРР вимагає підвищити ціну на проїзд, щоб Київ зміг виплатити кредит.

Kyiv metro
Фото: 112.ua

“На вчорашньому пленарному засіданні депутати підтримали проєкт про кредитну угоду в 50 млн євро між ЄБРР і КП "Київський метрополітен". Головною умовою Європейського банку було підвищення цін на проїзд, як гарантія того, що кредитні кошти зможуть повернути.

Мало того, що Метрополітен - одна з найбільш збиткових КП столиці, зараз борг - 1,2 млрд грн і займати з такими боргами - злочин. Так ще і в проєкті рішення порушення на порушенні”, - пишуть журналісти телеграм-каналу Інсайдер.

Зазначимо, що в ході голосування за цей проєкт між депутатами розгорілася дискусія, тому що в зауваженнях до пояснювальної записки говорилося, що "Київська міськрада якомога швидше, але не пізніше, ніж в дату першої виплати затвердити і впровадити, а також весь час після цього підтримувати відповідно до законодавства тариф, який застосовується до користувача ".

“На думку деяких обранцем це означає, що через кредит в підземному і наземному транспорті зростуть ціни на проїзд”, - повідомляє портал 044.

Як повідомляв “СтопКор” раніше, Литва створить табір для біженців з Білорусі.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини