У Києві перейменували провулок на честь відомого журналіста

31.07.2020 11:15

Київрада ухвалила рішення щодо найменування та перейменування кількох вулиць та скверів. Таким чином, з'явився провулок на честь відомого британського журналіста Гарета Джонса, який писав про Україну. 

garethjones
Фото: ВВС

Новому провулку присвоєно в Шевченківському районі – назву провулок Гарета Джонса, видатного журналіста, який вперше у західній пресі заявив під власним іменем, що в Україні у 1932-1933 роках відбувся Голодомор, повідомляє офіційний портал столичної влади .

Також, безіменному провулку в Дарницькому районі – дали назву провулок Якова Щоголева, видатного українського поета, представника течії українського романтизму в літературі, популяризатора українського історичного минулого та культури на Слобожанщині;

Безіменній площі між вулицями Євгена Сверстюка та Раїси Окіпної у Дніпровському районі – дали назву площа Сергія Набоки, видатного українського журналіста, правозахисника та дисидента, одного з родоначальників незалежних мас-медіа в Києві та Україні.

У разі перейменування вулиці немає потреби змінювати адресу реєстрації у паспорті, це можна зробити лише за власним бажанням. Крім того, документи на право власності, авто та інші правовстановлюючі документи, у яких зазначена стара назва, лишаються чинними. Перейменування вулиці також жодним чином не впливає на реалізацію виборчого права.

Внести зміни до правовстановлюючих документів можна під час чергового візиту до нотаріусу (наприклад, у разі продажу майна). У разі необхідності довідку про зміну назви вулиці можна отримати у Департаменті містобудування та архітектури КМДА.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі

Інші новини


X