У Києві обиратимуть голову ДІАМ: спрощена процедура та невідомі «експерти»

14.04.2021 10:04

Була ДАБІ – стане ДІАМ. 14 квітня у Києві мають обрати голову чергової  структури, створеної після запуску реформи будівельної галузі та ліквідаціїї трьох невдало створених органів, що так і не запрацювали.

Ілюстрація: СтопКор

Зокрема, сьогодні о 10.00 буде розпочато засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби для проведення співбесіди з кандидатами на посаду Голови Державної інспекції містобудування та архітектури – органу, який повинен виконувати функції держархбудконторлю.

Через карантинні обмеження та столичний локдаун обиратимуть керівника за спрощеною процедурою та без забезпечення доступу ані «живого», ані онлайн – для представників громадськості.

В якості експерта для оцінювання відповідної професійної компетентності кандидата спеціальній вимозі «розуміння державної політики» запрошено такого собі Кулика П.М. Хто ця людина та чи дійсно її думка є експертною – не уточнюється.

У другий етап відбору вийшли 5 кандидатів, про них «СтопКор» вже писав раніше.

Цікавим є те, що серед 5 кандидатів на посаду голови ДІАМ єдиною особою, яка має розуміння галузі, є «експерт» Сергій Шевченко, який обіймав посаду Директора юридичного департаменту ДАБІ за часів «батька» будівельної корупції Кудрявцева.

«Тобто жодного незаангажованого - за кожним із цих претендентів хтось стоїть, можна сказати що ДІАМ готується у якості прототипа ДАБІ. За кожною з креатур, є «хазяїн», який тримає їх на зарплатні. Зазначу, що громадськість теж хоче бути залучена, аби хоча б поспостерігати за цією «спрощеною процедурою». Підкреслю, що організувати присутність онлайн – дуже просто», – наголосив блогер та правозахисник Максим Томілов.

Спостерігаємо за другим раундом  двобою з корупцією! Далі буде…..

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини