У Києві напали на журналістів, які висвітлювали незаконну діяльність “Мостобуду”

05.08.2020 08:30

На громадських активістів та журналістів у промисловій зоні на Видубичах напав водій з металевою трубою, який намагався вивезти незаконно видобутий пісок. У сутичку втрутилася поліція, але замість допомоги активістам її представники почали їх відганяти. 

Деталі про цей інцидент та незаконну діяльність скандальної компанії розповів журналіст “СтопКору” Денис Гойко у новому розслідуванні про незаконний видобуток піску у промисловій зоні на Видубичах. 

“Люди намагались завадити вивезенню краденого піску, аж раптом водій вантажівки "Смерека" з металевою трубою накинувся на активістів. У сутичку втрутилися КОРДівці та почали відганяти їх, застосувавши гумові кийки”, – нагадав він.

mostobud
Фото: Скріншот

В сюжеті йдеться, що представники КП "Київблагоустрій" мали демонтувати огорожу, за якою видобувають пісок і яка вже два роки незаконно там розміщена. Проте комунальники так нічого і не зробили. 

Як повідомляв “СтопКор” раніше, у промисловій зоні на Видубичах компанія “Мостобуд” вже упродовж тривалого часу незаконно видобуває пісок.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини