У Києві на Жмаченка вийшли на суботник: прибирали в парку, який захистили від забудови

10.04.2021 15:38

Вивозять сміття, зрізають дерева. У парковій зоні на вулиці Жмаченка, 20 у Дніпровському районі Києва місцеві жителі вийшли на суботник. Вони наводять лад на ділянці, яку захистили від забудови. Тут під виглядом реконструкції церкви могли звести багатоповерхівку.

Zhmachenko
На Жмаченка у Києві люди проводять суботник Фото: СтопКор

«Люди зібралися для наведення ладу на території, зрізають сухі дерева, вивозять зламаний паркан та ставлять сміттєві урни.

На місці перебуває багато людей, усі — місцеві мешканці, які хочуть тут бачити парк, а не багатоповерхівку», — зазначив правозахисник ГО «Стоп корупції» Максим Томілов, який перебуває на місці подій.

Zhmachenko
Місцеві жителі захистили парк від незаконної забудови Фото: СтопКор

Також є інформація, що сьогодні планують демонтувати споруду, яка була замаскованим відділом продажу. І звідти вивозять меблі.

21 грудня 2020 року ДАБІ погодила проєкт «Завершення будівництва духовно-благодійного комплексу з пристосуванням під багатофункціональний комплекс» та надала забудовнику всі дозвільні документи. Однак зводити збирались зовсім не храм.

Zhmachenko
Місцева громада вийшла на благоустрій парку Фото: СтопКор

Нагадаємо історію багатостраждальної ділянки та об’єкту недобудови на Жмаченка, 20, яка тягнеться вже багато років. У 2004 році його взяла в оренду у Київради релігійна громада «Християнська надія» – для реконструкції недобудованого адміністративного будинку під реабілітаційний центр. Утім, реконструкція недобудови так і не відбулася, проте всупереч цільовому призначенню землі почалося оформлення документів під будівництво висотного житлового комплексу.

 

У вересні-місяці 2020 року, дослідивши факти використання ділянки, сесія КМР прийняла рішення про розірвання договору оренди земельної ділянки на вул. Жмаченка, 20  з «Християнською надією» у зв’язку з порушенням останніми умов використання орендованої земельної ділянки.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини