У Києві на відкритий для ЗМІ захід пустили лише журналістів проросійського видання

19.08.2020 17:30

19 серпня у столиці на відкриті збори засновників трьох компаній не пустили представників громадськості, а також українських ЗМІ. Натомість усередину будівлі потрапили журналісти проросійського видання, яке запросила одна зі сторін зборів. Про це з місця події повідомив журналіст «СтопКору» Кирило Вольний.

Petrenko zbori aktivisti
Громадськість та медійників не пустили в приміщення Фото: СтопКор

За словами адвокатки однієї зі сторін Олени Фролової, задля фіксації численних порушень процедури проведення зборів, їй довелося викликати представників поліції – іншого шляху не було, адже дорогу громадськості та ЗМІ боронили кремезні чоловіки, а одному активісту взагалі затиснули ногу дверима.

«Наразі представники слідчо-оперативної групи оформлюють мою заяву. Я подала заяву про злочин – про внесення недостовірних даних до протоколу, про те, що порушується порядок проведення.

Збори відбуваються наступним чином: на прохання відбити у протоколі мої заперечення щодо проведення їх без належного сповіщення третього учасника, мені друга сторона каже «не будемо». Через те, що всередину не впускають ані представників ЗМІ, ані представників громадськості, іншого способу зафіксувати це, окрім як викликати поліцію – немає. У протоколі третій учасник навіть не зафіксований», – наголосила вона.

Olena Frolova
Олена Фролова Фото: СтопКор

За її словами, адвокатка представляє сторону-власника 50% активів. Ініціатор проведення зборів – Микола Петренко, який має 25%. Третій стороні про захід не було повідомлено взагалі.

Mikola Petrenko
Микола Петренко

Як стверджує журналіст Кирило Вольний, медійників «СтопКору» всередину не пустили, водночас у приміщенні опинились журналісти проросійського видання.

Petrenko zbori aktivisti
Невідомий чоловік боронив дорогу активістам Фото: СтопКор

«Прикриваються режимним об’єктом, а при цьому «Весті» всередині», – зазначив він.

Адвокатка Олена Фролова також наголосила, що сподівається в результаті на прозорий протокол зборів – «без неочікуваних змін та сюрпризів».

Поспілкуватись із самим Петренком або його представником журналістам так і не вдалось, адже їх просто не впустили всередину приміщення.

У цей же день будівлю нібито замінували, а на місці події працювали вибухотехніки.

vibuhotehniki
На місці події працювали вибухотехніки Фото: СтопКор
Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини