У Києві можуть посилити карантин

30.07.2020 10:31

Епідеміологічна ситуація в Києві буде наближатися до червоної зони, згідно зі зонуванням, яке передбачає адаптивний карантин з 1 серпня. Завтра буде прийнято рішення. 

Karantyn
Фото: УП

"Київ опиниться на межі - між помаранчевою і червоною зоною", - повідомив голова Держпродспоживслужби Києва Олег Рубан в коментарі РБК-Україна.

Відзначимо, Україна планують поділити на чотири зони карантину - зелену, жовту, помаранчеву і червону.

Зелена зона включає в себе масковий режим в місцях скупчення людей, дотримуватися соціальної дистанції, одна людина на 5 квадратних метрів під час проведення масових заходів.

Жовта зона аналогічна до зеленої, але вже є попереджувальною. Заборонено відвідувати будинки престарілих, лікарні, соціальні установи.

Помаранчева зона - крім вищезгаданого, заборона розважальних закладів та ресторанів вночі, планової госпіталізації в лікарнях, роботи спортзалів, дитячих таборів.

Червона зона - всі обмеження, які вже згадувалися, а також заборона роботи громадського транспорту, відвідування закладів освіти, діяльності кафе і ресторанів.

Нагадаємо, МОЗ завтра ініціює проведення засідання центральної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій для затвердження чотирьох зон карантину.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини