У Києві майже сотня студентів медичного коледжу залишилася без дипломів

03.08.2020 16:52

У столичному «Міжнародному коледжі Святого Луки» майже сотня студентів, які відучились 3 роки, вже більш як місяць не можуть отримати свої дипломи. Про це редакції «СтопКору» розповіли занепокоєні батьки учнів. Вони стверджують, що після власного розслідування з’ясували, що коледж вже 4 роки має задавнену ліцензію.

medkoledzh Garaschuk
Батьки запевняють, що їхні діти не можуть отримати дипломи Фото: СтопКор

«Студенти 4 груп (приблизно по 20 людей), майбутні зубні техніки та медичні сестри упродовж 3 років навчались на контрактній основі та сплачували по 17,5 тисячі гривень на рік. Дипломи мали видати 30 червня. Проте виявилось, що нас обманювали, а в навчального закладу закінчилась ліцензія», – розповіла мати студента коледжу Анна.

За її словами, батьки провели власне розслідування та звернулись до Міністерства освіти України. Там їм нібито сказали, що ліцензія коледжу недійсна з 2016 року.

«З 2016 вони не мали права набирати студентів. Директор Сергій Гаращук сказав, що все добре, просто сталось блокування під час карантину та нібито незаконна перевірка. Він також стверджує, що звернувся з листом до Міністерства, проте не отримав відповіді», – додала вона.

medkoledzh Garaschuk
Фото: СтопКор

Сам директор у коментарі «СтопКору» підтвердив інформацію щодо звернення до Міністерства.

«22 червня 2020 року звертався до Міністерства освіти. Жодної відповіді на сьогоднішній день немає. Ліцензія у нас чинна та ніхто її не скасовував. Люди її бачили. Щоб її отримати – робіть адвокатський та журналістський запит, ми вам її покажемо. Те ж саме стосується й акредитації», – наголосив він.

На питання, чому діти не отримали дипломи, Гаращук відповів, що коледж очікує на відповідь від Міністерства.

«Ми подали запит, щоб нам видали дозвіл на отримання дипломів. Під час карантину Міністерство з невідомих причин заблокувало видачу дипломів».

medkoledzh Garaschuk
За словами директора, ліцензія у коледжа дійсна Фото: СтопКор

Він також додав, що ліцензії є безстрокові, а ліцензія їхнього коледжу була й лишається чинною.

Директор коледжу також пообіцяв у п'ятницю надати батькам та активістам більш розширену інформацію щодо ситуації з дипломами.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини