У Києві копи з тітушками всю ніч охороняли офіси, що належали олігарху Юркевичу (фото)

19.01.2021 14:55

У Києві на вулиці Машинобудівній, 6 поліцейські Голосіївського району та тітушки знайшли вдалу місцину для ночівлі. Вони оберігали офісне приміщення від представників законного власника та працівників, яких вигнали надвір. Про це в коментарі «СтопКору» розповів юрист компанії «СТАР РЕАЛТІ».

Anatoliy Yurkevich ta Spodin
Фото: СтопКор

«Учора о 15:45 20 людей спортивної статури забігли всередину будівлі та вигнали нашу охорону з офісу на Будіндустрії, 6. Через 10 хвилин приїхала поліція, а працівників перестали впускати всередину. Поліція Голосіївського району не допускала людей на робочі місця. Сьогодні відбувається те ж. Поліція чатує на вході. Кажуть, що хто буде заходити – забиратимуть у райвідділок. Аргументують вказівкою керівництва. Власник майнового комплексу — ТОВ «ІНВЕСТОХІЛЛС ВЕСТА», а «СТАР РЕАЛТІ» орендували в них приміщення. Проте їх вигнали», – розповів юрист.

За його даними, всередині наразі перебувають люди партнера олігарха Анатолія Юркевича – Андрія Сподіна. Раніше офіси належали Юркевичу, проте згодом власник змінився.

Anatoliy Yurkevich ta Spodin
Фото: СтопКор
Anatoliy Yurkevich ta Spodin
Фото: СтопКор

«Поліція нам не показала документи, на підставі яких забороняє заходити працівникам всередину приміщення. Крім того, в них немає дозволу власника комплексу або рішення суду», – додав він.

Варто зазначити, що ситуація сталася ще вчора вдень і триває дотепер. Фактично тітушки ночували в офісах, а поліція біля них.

За словами представників колишнього власника, зайшли їхні люди в приміщення на підставі рішення Господарського суду міста Києва від вересня 2020 року.

Anatoliy Yurkevich ta Spodin
Фото: СтопКор
Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини