У Києві інспектори Держгеокадастру приїхали з перевіркою до кафе за анонімною заявою від «кишенькової» ГО з іншого міста

31.05.2021 18:53

31 травня у Києві представники відділу здійснення державного контролю за додержанням земельного законодавства та оперативного реагування управління контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у м. Києві здійснили виїзд за адресою Миколи Бажана 1Т, де розташована автомийка Traffic з кафе на території.

reyder stop derzhgeokadastr3
Фото: СтопКор

Візит інспектори аргументували зверненням до них дніпровської ГО «Рейдер Стоп», чим сильно здивували адміністрацію закладу.

«До нас приїхали зі столичного Держгеокадастру та сказали, що хочуть провести перевірку. Причини не назвали та попросили надати документи. Сказали одразу, що якщо я не підпишу, то викличуть поліцію. Поліція приїжджала. Ми тут вже 5 років працюємо. Якби за цей час щось було б не так, то ми б точно про це знали», – коментує адміністратор кафе Микита.

reyder stop derzhgeokadastr3
Фото: СтопКор

За словами самих інспекторів, приїхали вони з наміром зафіксувати те, що це кафе нібито розташоване за межами ділянки мийки.

На місце події одразу виїхали представники ВГО «Стоп корупції», які вбачають у перевірці ймовірну спробу рекету, адже фірма-заявник має ознаки фейковості. 

«Дуже схоже на ситуацію, коли кошмарять бізнес. Яка тут головна мета – не важко здогадатися. Кафе, яке пережило навіть нелегкі часи ковіду, тепер має боротися проти здирників від кадастру», – коментує один із активістів.

reyder stop derzhgeokadastr3
Фото: СтопКор
reyder stop derzhgeokadastr3
Фото: СтопКор

Як відзначив правозахисник Олександр, був виявлений імовірний зв’язок між фірмою-заявником та інспекторами.

«З'ясувалося, що перевірка ініційована за зверненням підручної ГО «Рейдер Стоп», яка має місце реєстрації в Дніпрі. Виявилося, що два інспектори (один із них Денис Гончар) раніше працював у дніпровському Держгеокадастрі. Після низки незручних запитань інспектори відмовилися надавати коментар на камеру. Після нашої появи жодних дій інспекторів з перевірки не відбулося, тільки очікування СОГ, яка так і не приїхала», – розповів він.

Зазначимо, що перевірку можливо було провести лише за участі представника власника. Отже, за заявою ГО «Рейдер стоп» від 23.04.2021 був створений наказ на перевірку. Інспектори мали вручити цей наказ на підписання власнику для подальшої перевірки, але його на місці не було, а адміністратор відмовився підписувати документи.

Як далі розгортатиметься історія – читайте у наступних матеріалах «СтопКору».

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини