У Києві хочуть побудувати сучасний діловий район замість промзони (відео)

07.07.2020 12:13

Девелопер Артур Мхитарян представив концепцію "Київ-Сіті" - району, який можуть побудувати замість однієї з промзон столиці. 

kyiv_city
Фото: скріншот відео

За його словами, у команди Taryan Group вже є пророблена концепція Київ Сіті. Для її створення, заявив Мхітарян, залучили міжнародних архітекторів і консультувалися з фахівцями, які реалізовували такі ділові центри в різних містах. Також в компанії вже обговорили економічну модель з потенційними інвесторами.

"Майбутній діловий район передбачає створення не тільки адміністративних комплексів, бізнес-центрів, IT кластерів, але і парків, культурних і освітніх об'єктів, новою концертною ареною і приголомшливою набережною з пристанню. Тут можна створити новий урядовий квартал, що розвантажить історичний центр міста від нескінченних заторів" - заявив девелопер.

Презентацію він опублікував на своїй сторінці в Facebook.

Мхітарян запевняє, що район можна побудувати без державних дотацій, від влади просить затвердити майданчик і створити "зрозумілі правила гри для інвесторів".

Бізнесмен вважає, що в Києві залишилася тільки одна площадка, яка могла б підійти для створення нового району - це нинішня промзона на Теличці. Мхітарян впевнений, що зараз ці землі перебувають під загрозою хаотичної забудови. У зв'язку з цим він звернувся із закликом до об'єднання власників нерухомості на Теличці, державних діячів, українських і зарубіжних інвесторів, а також просто киян навколо ідеї створення "Київ-Сіті".

Відзначимо, раніше в інтерв'ю одному з українських видань президент України Володимир Зеленський висловив бажання створити в Києві діловий район "на кшталт London City", і перемістити туди урядовий квартал. За словами президента, він обговорював це проект з колишнім прем'єр-міністром України Олексієм Гончаруком напередодні відставки останнього.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини