У Києві біля «Парусу» мітингують люди з інвалідністю: бізнесмен Дудник відбирає їхнє житло

10.06.2020 12:29

10 червня під БЦ «Парус» зібрались близько сотні людей – активістів та працівників Українського товариства сліпих (УТОС). Саме там розташований офіс бізнес-партнера Віктора Пінчука Андрія Дудника, який, за словами протестувальників, перешкоджає спорудженню житлового будинку, в якому мають жити працівники УТОСу з вадами зору.

Протест біля БЦ "Парус" Фото: СтопКор
Представники УТОС стверджують, що Дудник намагається відібрати в них житло Фото: СтопКор

«Ситуація склалась навколо землі, яка у 2012 році перейшла у безстрокову оренду товариства сліпих – це підприємство, яке дає роботу людям із вадами зору. Після тривалих пошуків інвестора знайшовся забудовник, який погодився побудувати там будинок та виділити квартири для працівників, які наосліп змушені щодня добиратись на роботу громадським транспортом, аби заробити копійку та якось вижити», – розповідають активісти.

За їхніми словами, після отримання всіх дозвільних документів з’явились люди, яким заважає будівництво.

«Начебто представники громади, які назвали свою організацію «Возвдиженка». Ці люди більш ніж два роки паралізовували будівництво, зупиняли техніку. Було відкрито ряд проваджень в Подільському управлінні поліції щодо цих осіб. Вони блокували не тільки роботи, але й встановили обмежувальний шлагбаум, збираючи кошти з місцевих автомобілістів. Після тривалої судової тяганини виявилось, що за діяльністю псевдоактивістів стоїть банкір Андрій Дудник, який разом із Тетяною Максименко був організатором блокування».

Додамо, що про участь Дудника у блокуванні будівельних робіт розповідав сам забудовник, до якого той приходив на «перемовини».

Фото: СтопКор

Андрій Дудник – фінансовий директор заснованої українським бізнесменом Віктором Пінчуком групи «EastOne Group», а також голова наглядової ради підконтрольного Пінчуку банку «Кредит Дніпро».

Фото: СтопКор
Фото: СтопКор

Зазначимо, цією темою зацікавився і журналіст «СтопКору» Артем Поліковський. Саме тому він вирішив з’ясувати мотив перешкоджання будівництву житла для сліпих паном Дудником. Тож навіщо другу українського олігарха шмат землі на столичному Подолі – дивіться в розслідуванні.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини