У Кривому Розі прокурори влаштували незаконне стеження за автівкою журналістів-розслідувачів

21.08.2020 13:25

Кривий Ріг – батьківщина чинного Президента й одне з найбільших міст на Дніпропетровщині з понад 600 тисяч мешканців. Тож закон і порядок тут забезпечують одразу три місцеві прокуратури. Чому ж у місті процвітає криміналітет, а прокурори грають у хованки? І хто влаштував «полювання» на журналістів «СтопКору»? Дивіться у розслідуванні Наталії Дігтяр.

За отриманою «СтопКором» із власних джерел інформацією, у Кривому Розі утворилося таке собі «прокурорське угруповання», яке замість забезпечення законності у сфері кримінального права, навпаки, «кришує» роботу місцевих борделів, вуличних «мінял» і бандитів. Тобто усього того, із чим правоохоронці мають боротися.

Один із так званих сірих кардиналів, за словами місцевих, – перший заступник керівника прокуратури номер №3 Олег Валентинович Рижков. Інсайдери запевняють: він відкрито «просуває» своїх друзів і колег на керівні посади в інших місцевих прокуратурах.

«Рижков дуже наполегливо намагається зробити своїх друзів і колег керівниками двох місцевих прокуратур Кривого Рогу. Йдеться про Карленка і Бурчика. Карленко – зараз його заступник, а Бурчик – колишній прокурор і за сумісництвом кум Лисаченка, який сьогодні є інспектором ГПУ», – повідомив наш співрозмовник на умовах анонімності.

Юрій Карленко розмовляти з журналістами відмовився Фото: СтопКор

Однак отримати від самих прокурорів коментар виявилося складним завданням. Так, заступник Рижкова Юрій Карленко відправив медійників до пресслужби. А сам пан Рижков приходив на роботу до прокуратури, наче секретний агент. Настільки таємно, що репортери тиждень чатували під установою, та не могли його впіймати.

KR_Prokurory2
Автівка сіла журналістам "на хвіст" Фото: СтопКор

До речі, наполегливість команди «СтопКору», вочевидь, не сподобалася оточенню нашого героя. Адже за нашою знімальною групою влаштували справжнє полювання: темно-зелена «Ауді» з єврономерами майже годину висіла на хвості у журналістів. Автівка зникла тільки після того, як представники «СтопКору» приїхали до місцевого відділку поліції, щоб написати заяву про перешкоджання журналістській діяльності.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини