У Кривому Розі головлікаря відсторонили через виписку 15 пацієнтів з активним коронавірусом

12.05.2020 23:03

У Кривому Розі, де чоловік на самоізоляції заразив коронавірусом сусідку, головний лікар 4-ї міської лікарні самовільно виписав з медустанови 15 хворих на COVID-19 пацієнтів. Про це повідомили в управлінні преси та внутрішньої політики виконкому місцевої міськради.

"Головлікар 4-ої міськлікарні за самовільну виписку п'ятнадцяти пацієнтів з підтвердженим діагнозом COVID-19 відсторонений від займаної посади. Дії головного лікаря будуть розслідувані спеціально створеною комісією. Всім виписаним вже запропоновано стаціонарне лікування в інфекційній лікарні, одна пацієнтка в даний час туди переведена", – розповів начальник місцевого управління охорони здоров'я Костянтин Мурашко.

Як з'ясувалося, з 29 квітня в лікарні на самоізоляції перебували 21 пацієнт і 6 медиків. Всі вони контактували з раніше хворою жінкою. У всіх них взяли тести, а 6 травня п'ять осіб перевели на лікування до інфекційної лікарні, одну людину – до 7-ої лікарні. А інших 15 пацієнтів, незважаючи на те що у них підтвердили COVID-19, виписали на амбулаторне лікування, пише "Сьогодні".

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини