У Криклія втретє перезапустили конкурс на очільника Морської адміністрації

29.03.2020 19:39

Одне з найбільших українських відомств – Міністерство інфраструктури — має у підпорядкуванні дві тисячі державних підприємств різного профілю. Відомство опікується флотом, морськими та річковими портами, авіацією, залізничними перевезеннями, автомобільними шляхами. Як кадрові рішення очільників міністерства паралізували роботу галузі? Дивіться у матеріалі Кирила Вольного.

Один із найгучніших скандалів із кадровими призначеннями стосується служби, що забезпечує діяльність морської галузі нашої держави. Це Морська адміністрація, а офіційно – Державна служба морського та річкового транспорту.

За час каденції Владислава Криклія на посаді міністра інфраструктури до морської адміністрації досі не змогли призначити офіційного керівника, попри те, що Кабмін розпорядився провести конкурс ще торік у жовтні.

Ми вже розповідали, що відкритий конкурс на заміщення посади керівника відомства перезапускали вже двічі. Та за пів року – жодних реальних результатів. Наче навмисно конкурс то затягують, то скасовують.

Відбір проводить національне агентство з питань державної служби. За кілька етапів конкурсу комісія обирає переможця. Фінальний етап перед призначенням на посаду – співбесіда з міністром інфраструктури.

Фінальний етап – співбесіда з міністром

Минулого разу саме на цьому етапі конкурс вирішили знову «перезавантажити». Без жодних пояснень міністерство вже втретє (!) наново розпочинає відбір на посаду голови, а в цей час Морською адміністрацією продовжують керувати «тимчасові виконувачі обов'язків».

«Поставлено завдання зібрати гроші. І організація, яка мала сконцентрувати управління морською галуззю в країні, зайнялася розробкою грошових потоків», – коментує ситуацію віцепрезидент Морської палати України В’ячеслав Кисловський.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини