У Криклія обирають очільника морпортів, стало відомо прізвище фаворита

11.03.2020 08:25

Адміністрація морських портів України чекає нового керівника. Очолити відомство може депутат Андрій Мотовиловець. Як людина без досвіду роботи в морській галузі буде керувати АМПУ? Хто і навіщо просуває його на цю посаду? Та чим може бути корисний Мотовиловець своїм друзям? Розслідував Кирил Вольний.

Як з’ясували журналісти, пан Мотовиловець пов’язаний із великими гравцями морської галузі, яким було б дуже зручно мати підконтрольного керівника АМПУ. Зокрема, з паном Ставніцером, який володіє портом «ТІС».

Андрій Мотовиловець не має досвіду управління в морській галузі

Сам нардеп дружбу з бізнесменом не заперечує. Проте зазначає, що добре знайомий не лише з ним, а й з багатьма іншими представниками галузі.

До речі, подруга Андрія Мотовиловця донедавна працювала в компанії того ж таки Ставніцера.

Порт одеського бізнесмена – поруч із державним портом «Південний». Нагадуємо, одне з ключових завдань АМПУ – днопоглиблювальні роботи, які дають змогу вантажним суднам запливати у канали і порти.

Потенційний очільник АМПУ не заперечує дружбу з власником порту "ТІС"

За державні гроші акваторію каналу біля державного порту «Південний» вже поглибили до 19 метрів. Це дає можливість заходити в порт великим вантажним суднам, а значить і заробляти більше грошей.

А ось біля приватного порту «ТІС», глибина сягає лише 12 метрів. Експерти зазначають, що вартість аналогічних днопоглиблювальних робіт коштує приблизно 2 мільярди гривень. Та навіщо витрачати стільки грошей, якщо можна просунути на державну посаду свою людину?

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини