У Кропивницькому озброєні найманці атакували навчальний заклад

25.02.2020 13:00

Надзвичайна подія у Кропивницькому: озброєні спецпризначенці увірвались до школи під час уроку і забрали одного з учнів. Після цього інциденту зі школярами з 1-б наполегливо працювала психолог. Хто організував викрадення? Та де зараз знаходиться хлопчик? З’ясовувала Наталія Дігтяр.

Як наголошує психолог Валентин Кім, діти можуть забути саму подію, але ніколи не забудуть емоційний контекст. Тож внаслідок інциденту у кропивницькій школі психіка першокласників може дуже серйозно постраждати, зокрема, у дітей можуть з'явитися певні фобії.

Зазначимо, що вже за 10 хвилин після цих подій у Кропивницькому оголосили план перехоплення, викрадачів вдалося затримати.

Тоді ж з'ясувалося, що організувала ось цей кіднепінг… мати хлопчика. Батьки малюка розлучилися і не можуть поділити молодшого 7-річного сина.

У поліції з'ясували: викрадення дитини зі школи організувала мати хлопчика

«Було з’ясовано, що мати безпосередньо брала в цьому участь та забрала свою дитину. У зв’язку з цим факт викрадення неповнолітньої дитини не підтвердився», – повідомив в.о. заступника начальника Кропивницького відділу поліції Євген Кузьменко.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини


X