У Кропивницькому криміналістичний центр перетворили на дачу для прокурорів (відео)

Криміналістичний центр чи прокурорська дача? У Кропивницькому «СтопКор» виявив таємний двоповерховий об’єкт на 2,5 га доглянутої території. Як свідчать містяни, тут кілька місяців мешкав Олексій Тубелець, котрий тепер очолює прокуратуру Сумщини. Що ж саме приховують за високим парканом? Дізнавайтесь із відеоматеріалу.

Кропивницький, Солдатські ставки, вул. Сонячна – саме тут за парканом на землях обласної прокуратури розташована таємнича будівля. Це 2,5 га ошатної території, яку захищає приватна охорона.

Однак призначення будівлі і землі під нею – невідомі. Понад те, довкола об’єкту встановлені глушителі проти аерозйомки. А на кадастровій мапі вказано, що ділянка призначена для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади.

SM_Prokurorska_baza3
Будівля розташована на 2,5 га території Фото: СтопКор

За словами місцевих активістів, тут нібито мали відкрити криміналістичний центр для проведення експертиз, зокрема, балістичних. Однак штатного розкладу там немає, і місце використовується як зона довкілля для керівництва прокуратури Кіровоградської області. Тобто це – база відпочинку для тутешніх прокурорів.

У двоповерхівці кілька місяців поспіль жив колишній очільник облпрокуратури Олексій Тубелець, якого 14 вересня призначили керівником прокуратури Сумщини.

SM_Prokurorska_baza2
На базі кілька місяців жив Олексій Тубелець Фото: СтопКор

Крім того, на території бази час від часу лунають постріли, однак правоохоронці, за твердженням місцевих, ніяк не реагують.

Наразі база перебуває під охороною приватної фірми «АПС-Київ». Згідно з тендером, оприлюдненим на ресурсі ProZorro, обласна прокуратура виклала за охорону своїх адмінбудівель понад півтора мільйона гривень.

«СтопКор» надіслав запит до прокуратури Кіровоградщини і чекає на відповідь, аби там нарешті пояснили, що за об’єкт розташований на Сонячній та яку роль він виконує.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини