У КМДА заявили, що карантин в столиці можуть продовжити і після 16 квітня

01.04.2021 17:31

Карантинні обмеження в столиці можуть продовжити і після 16 квітня, якщо ситуація із захворюваністю не буде покращуватись. Про це розповів заступник голови КМДА Валентин Мондриївський в ефірі "Громадського радіо", передає "Економічна правда".

Karantyn Kyiv
Фото: epravda.com.ua

"Локдаун після 16 квітня можуть продовжити, адже ми не можемо спрогнозувати якою буде ситуація із захворюваністю, але сподіваємося, що ці три тижні карантину по 16 квітня вже почнуть давати результати, і ми матимемо позитивну динаміку у середині квітня, розірвемо ланцюжок захворюваності й зможемо розглядати варіант послаблення обмежень", - заявив Мондриївський.

Деталі: Заступник голови КМДА додав, що міська влада розуміє, який негативний вплив на економіку завдає карантин. Проте ситуація в лікарнях дуже складна.

"Подібні рішення – щодо посилення карантину – зараз приймаються на рівні багатьох країн, аби знизити кількість захворювань та навантаженість на медичну систему", – сказав заступник голови КМДА.

Нагадаємо, З 5 квітня у столиці не будуть працювати школи та дитячі садочки, а в громадському транспорті необхідно буде використовувати спеціальні перепустки.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, в Україні залишилася лише одна "жовта" зона COVID-19.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини