У Києві засудили директора підприємства з вини якого загинув будівельник

13.02.2019 16:57

Відповідно до рішення Дарницького районного суду столиці на винуватця чекає покарання у вигляді трьох років увязнення з з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих функцій на 1 рік. Таку інформацію передає прес-служба прокуратури міста Києва.

У прокуратурі нагадали, що трагічна подія сталася на одному з будівельних майданчиків житлового комплексу у Дарницькому районі м. Києва.

Потерпілий, будучи допущеним до роботи директором, самостійно намагався ліквідувати несправність електричної підвісної люльки. При цьому робітник не був обізнаний про правила поводження з такою технікою та не мав засобів індивідуального захисту. В результаті обриву несучого канату підйомного механізму люльки потерпілий випав з висоти 7 поверху та отримав важкі травми, від яких помер у лікарні.

Вироком Дарницького районного суду міста Києва директора підприємства визнано винним за ч.2 ст.272 КК України (порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою, що спричинило загибель людини) та засуджено до 3 років обмеження волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих функцій на 1 рік.

Читайте також: "На Київщині конфлікт в електричці закінчився стріляниною – є постраждалі".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини