У Києві відбувся круглий стіл щодо урядової боротьби з “сірими” зарплатами

11.10.2018 11:06

4 жовтня у столиці відбувся круглий стіл щодо урядової боротьби з "сірими" зарплатами за участю дружньої до "Стоп Корупції" організації "Бізнес Хелп". Також на зустрічі були присутні провідні експерти й громадські організації, які представляють середній та малий бізнес.

Голова спілки "Бізнес Хелп" Оксана Згур'єва підняла питання щодо нечітких повноважень інспектора з праці, відсутності керівника на підприємстві під час перевірки, ймовірні ризики для ФОПів.

"Ми всі дуже збентежені тим, що в інспектора праці є дуже нечіткі повноваження – вони розмиті, вони невичерпні, він може на свій розсуд робити запити на невичерпний перелік документів, який не регламентується в нормативній базі. Це може призвести до об'єктивації перевірки та до її корупційної складової. Цього не можна допускати" – заявила вона.

Крім того, на круглому столі обговорили підстави, необхідні для інспектора, щоб прийти з перевіркою на підприємство та права комісії з питань праці щодо перекваліфікування цивільно-правових договорів.

Читайте також: "Не змогла дати відповідь" – "СтопКор" з'ясовував, дивіденди яких компаній отримує чиновниця Дарницького ДФС".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини