У Києві відбулася зустріч представників ГО “Стоп корупції” з офіційними спостерігачами від ОБСЄ – подробиці

21 березня у Києві, в центральному офісі ГО "Стоп корупції", відбулась зустріч керівника проектного офісу організації Леоніда Волошенка та координатора правозахисного підрозділу Ігоря Бондарчука з довгостроковими спостерігачами Місії зі спостереження за виборами Президента України ОБСЄ Матсом Екгольмом та Тетяною Карпляк.

В рамках зустрічі обговорили принципи роботи громадської організації "Стоп корупції".

"Ми розповіли про наші принципи та діяльність. Зокрема, про процеси взаємодії журналістів, правозахисників та регіональних активістів, які постійно відбуваються в нашій організації. Завдяки цій співпраці ми створюємо якісний інформаційний продукт", – розповів Леонід Волошенко.

Крім того, підняли питання подальшої співпраці в умовах обміну інформацією як спостерігачів на виборах Президента України у 2019 році.

"Ми також працюємо над нашою ініціативою "Стоп політичній корупції", головна мета якої полягає в запобіганні порушенням і гарантуванні недоторканності виборчого права як бази цивільних свобод громадян України. Тому будемо лише раді співпраці з представниками ОБСЄ в плані обміну інформацією", – наголосив керівник проектного офісу.

Додамо, що регіональні активісти з різних областей України зареєструвались офіційними спостерігачами на виборах, щоб контролювати дотримання виборчого законодавства та запобігати ймовірним фальсифікаціям у вирішальний день. Відповідне рішення було ухвалене ЦВК 4 січня, коли ГО "Стоп корупції" отримала дозвіл мати офіційних спостерігачів під час чергових виборів Президента України 31 березня.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини