У Києві п’яний співробітник Вищого суду пропонував поліції “продовжити свято”

03.07.2018 14:49

Олег Ляшок, екс-прокурор, а нині співробітник Вищого суду, попався патрульним у стані сп’яніння. Ситуація йому здалась смішною, тому він запропонував патрульним випити.

Новину передає "Преса України".

На сторінці спільноти "Київ Оперативний" з’явилось повідомлення про затримання столичними патрульними топ-чиновника. Йдеться про Олега Ляшка, працівника Вищого спеціалізованого суду України. Так, він здійснював рух на джипі у стані алкогольного сп’яніння.

"Знайомтеся – Олег Олегович Ляшок. У минулому – помічник прокурора, прокурор, а зараз – працівник Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ, а також член ГО-шки, яка косить під копів", – відзначили представники спільноти.

За словами очевидців, автівка Ляшка "неслась вулицями, ледве не збиваючи людей". Відомо, що Drager показав рівень сп’яніння чиновника на рівні 2,58 проміле. При цьому чиновник дозволяв собі погрози, непристойні жести та лайку.

Затриманий заявив, що джип йому не належить. Під час розмови з патрульними він також запропонував їм "забухати в барі" та разом "все вирішити". У Мережі з’явилось відео з місця події.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини