У Києві піщані браконьєри розоряють Голосіївський район (фото)

22.10.2019 14:47

У столиці нелегальні копачі піску продовжують свою брудну роботу поблизу річки Коник. Земельна ділянка площею близько 1 га повністю розорена й нагадує поверхню Марса, вкритого кратерами. Активісти "Стоп корупції" з місця події повідомляють, що незаконну діяльність може вести забудовник розташованого поблизу однойменного ЖК.

Знімок з висоти Фото: СтопКор

"Ми бачимо земснаряд, який незаконно намиває тут пісок, що згодом будуть використовувати під територію ЖК "Коник", оскільки охорона каже, що всі питання – до керівництва комплексу. Активісти викликали поліцію за адресою Золоті Джерела, 26 Голосіївського району Києва щодо захоплення землі, адже невідомі люди відгородили земельну ділянку та здійснюють намив піску", – розповіла журналістка "СтопКору" Наталія Дігтяр з місця події.

Стопкорівці поспілкувалися з адвокатом, який відстоює інтереси кооперативу.

За словами адвоката, адміністрація ЖК не має відношення до копачів піску Фото: СтопКор

"Він лише сказав, що ніякого відношення до видобутку "Коник" не має. Вони навіть не помітили, що поряд з містечком відбувається намив. Це попри те, що обидва земснаряди підключені до електромережі "Коника", – зазначила журналістка.

На точку видобутку за викликом приїхали правоохоронці, тож активісти написали заяву щодо незаконного намиву й продажу піску.

Активісти викликали на місце події поліцію Фото: СтопКор

Нагадаємо, раніше керівник РДА під Києвом втік від активістів, які виступали проти піщаних браконьєрів.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини