У Києві на Солом’янці зводять багатоповерхівку впритул до школи та дитсадка

11.04.2019 15:51

Будують 23-поверховий будинок за кілька метрів від дитсадка й школи.

У Платонівському провулку в Солом'янському районі Києва зводять висотку із порушенням державних будівельних норм. Про це з місця події повідомляють активісти ГО "Стоп корупції".

Ділянка під забудову, як заміряли самі жителі, віддалена від будівлі школи на кілька метрів.

"Будівництво ведеться на замовлення КМДА. Столична влада планує віддати частину квартир у новому будинку ошуканим інвесторам, які постраждали від афери "Еліта-центру".

Будівельні роботи проводить "Житлоінвестбуд". Відповідно до інформаційного стенда, тут буде 23-поверховий будинок.

Під час виїзду на місце ми виявили низку порушень. По-перше, це відстань будмайданчика до дитсадка та школи. Так, місцеві мешканці та батьки дітей, які відвідують дитсадок №223 та школу №7 імені Рильського, наголошують, що стріла будівельного крана нависає просто над дахом школи. Окрім того, шум будівельної техніки заважає навчальному процесу. Також через активні будівельні роботи навчальні заклади руйнуються, оскільки зведені ще в 90-хроках. Гостро стоїть питання безпеки школярів. Навчальний заклад та будмайданчик розділяє хиткий паркан. Діти можуть легко потрапити на територію", – зазначає головний правозахисник ГО "Стоп корупції" Ігор Бондарчук.

Активістам ГО "Стоп корупції" спільно з координатором проекту Романом Бочкалою вдалось потрапити на територію будівництва.

"Об'єкт охороняє чоловік сумнівної зовнішності. Одягнений чомусь в поліцейську форму. На території гори порожніх пляшок з-під алкогольних напоїв", – додають активісти.

Забудовник має необхідні дозволи й стверджує, що будівництво не становить жодної загрози дітям, що навчаються у дитсадку і школі. Також наголошує, що встановив у будівлі школи шумозахисні вікна за власний кошт. Про це йшлося у сюжеті "ТСН" на "1+1".

Місцеві жителі неодноразово збирали підписи, звертались до поліції, влаштовували мітинги та акції протесту під КМДА. За зверненням активістів було порушено кримінальну справу, яку розглядає Окружний адміністративний суд Києва.

"У ході сьогоднішнього заходу місцевим жителям вдалось завернути бетоновоз. Водій запевняв, що везе бетон на цей об'єкт, проте у документах вказаний інший замовник", – зазначають у "Стоп корупції".

Громада вимагає скасувати містобудівні умови, накази, розпорядження КМДА та дозволи на будівництво багатоповерхівки у Платонівському провулку.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини