У Києві на Печерську працює нелегальний дитсадок: хто в КМДА отримав відкат? (фото)

14.01.2020 20:45

Без ліцензії та дозволів. Яким чином бездіяльність департаменту освіти і науки призводить до того, що у столиці працює нелегальний дитячий садок? 

"Центр розвитку дитини "Щасливий острів дитячих мрій". Фото з відкритих джерел

На Печерську у Києві по вулиці Добровольчих Батальйонів, 26 працює нелегальний дитячий освітній заклад "Центр розвитку дитини "Щасливий острів дитячих мрій". Керує дитсадком фізична особа-підприємець Яніна Поліщук. Незаконний навчальний заклад викрив правозахисник Антон Клітний.

"У закладі наявна матеріальна база та відповідні працівники, однак щодо кваліфікації працівників та відповідних дозвільних документів на здійснення освітньої діяльності підприємством документів мені не надали. Також відсутній куточок споживача з відповідними документами та ліцензіями для ознайомлення відвідувачів з ними. 

Ба більше, хочу зауважити, що заклад було відкрито нещодавно, у жовтні 2019 року, у житловому масиві Печерського району – в житловому будинку", – повідомив правозахисник Антон Клітний.

Незаконний навчальний заклад викрив правозахисник Антон Клітний. Фото: "СтопКор"

Громадський активіст звернувся до департаменту освіти і науки КМДА з проханням перевірити вищевикладену інформацію та надати за результатами вичерпні дані щодо правомірності здійснення господарської діяльності дитячого закладу. А також особисто поспілкувався із начальницею відділу контрольно-аналітичної та організаційної роботи. Утім заклад досі працює. Надіємось, що правоохоронні органи все-таки розберуться із даною ситуацією.

"Ми звернулись із заявою до поліції. Однак там нам відповіли, що немає складу злочину. Тобто фактично у центрі Києва працює нелегальний дитсадок, вихованці якого абсолютно не убезпечені від повторення трагедії, яка сталась у таборі "Вікторія" в Одесі. І друге важливе й відкрите запитання: чому батьки водять своїх дітей у незаконний заклад і взагалі не переймаються. Невже трагедії, які вже відбулись, не змушують замислитись над можливими наслідками роботи дитсадка без ліцензії", – додав активіст.

Активісти звернулися до департаменту освіти і науки КМДА. Фото: "СтопКор"

Довідка "СтопКору":

"Вікторія" – муніципальний дитячий оздоровчо-спортивний табір в Одесі.

Нагадаємо, у ніч на 16 вересня 2017 року в таборі "Вікторія" в Одесі спалахнула пожежа. У корпусі перебували 42 дитини. Троє з них, Соня Мазур, Настя Кулініч і Сніжана Арпентій, загинули під час цієї пожежі. Дівчаткам було 8, 9 і 12 років.

Міжнародні експерти встановили, що проєкт реконструкції табору не відповідав елементарним будівельним нормам. По-перше, компанія, яка зводила нові корпуси, використовувала заборонені будівельні матеріали. Експерти встановили, наприклад, що перегородки в дерев'яних будинках — із сильно горючих матеріалів замість негорючого гіпсокартону.

По-друге, вогонь розповсюджувався миттєво через незаповнені проміжки між стінами та перегородками в будиночку.

Це дані з відкритих джерел. І не дивлячись на цю трагедію, у центрі Києва працює "Центр розвитку дитини "Щасливий острів дитячих мрій".

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини