У Карпатах скандальний голова ОТГ Бега витискає конкурентів на виборах

25.09.2020 11:10

Принесли шини і збирались підпалити сільраду. Так у Славському люди виступили проти відмови територіальної виборчої комісії зареєструвати кандидата від політичної партії «Громадянська позиція» на місцевих виборах. Про це повідомляє журналістка «СтопКору» Наталія Дігтяр.

Bega
У Славському громада виступає проти усунення головою ОТГ Бегою конкурентів на виборах. Фото: СтопКор.

«ТВК бракує одного документа. При цьому інших кандидатів від партії, а їх понад 100 з аналогічним пакетом документів, зареєстрували без проблем», — зазначила журналістка.

 

Лідер політичної сили Михайло Кінаш у такому рішенні вбачає політичний тиск з боку чинної влади Славської ОТГ на чолі з одіозним Бегою.

«Я вважаю, що це політичний тиск, що нашу партію, щоб усунути її з виборів. У нас дуже сильні кандидати, які становлять загрозу чинній владі. Тому є такий політичний тиск, і партію поки що не зареєстрували», — зазначив голова осередку «Громадянська позиція» Микола Кінаш.

Кінаш, за попередніми даними, є головним конкурентом Беги на посаду голови Славської ОТГ.

ТВК буде звертатись за роз’ясненнями до ЦВК, а ми разом із громадою будемо стежити за подіями у Славському.

Зазначимо, що чинний голова Славської ОТГ Бега засвітився у низці корупційних скандалів.

Приміром, через будівництво гірськолижного курорту компанією «Галнафтогаз». За словами тамтешніх  жителів, голова місцевої ОТГ та депутати позбавляють людей права на землю. Ідеться про 400 гектарів землі.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини