У Карпатах двоє людей загинуло, троє травмувалося у горах

12 туристів відпочивали у Карпатах, вирішили розвести багаття і стався потужний вибух. Двоє відпочивальників загинули, а серед травмованих один турист із контузією. 

poshok u gorah, Karpaty
в Карпатах двоє людей загинули, ще троє отримали травми внаслідок вибуху

15 вересня о 21 год. 20 хв. на полонині «Під Берди» поблизу с. Вороненка Надвірнянського району Івано-Франківської області група з 12 туристів вирішили розвести багаття. Відтак стався потужний вибух від якого 2 осіб загинуло, 3 людей травмувалося, один турист отримав контузію. 

Вже під ранок 16 вересня травмованих під час вибуху рятувальники транспортували до підніжжя гори і передано медичним працівникам. Наразі вони у лікарні.  

Для того, щоб знайти і транспортувати постраждалих залучили 30 рятувальників і 6 одиниць техніки. Яка причини вибухe поки не відомо, повідомляє ДСНС в Івано-Франківській області. 

Серед відпочивальників було й двоє дітей: одній 3 роки, іншій 5. Вони не постраждали.  

Як повідомляв Стопкор раніше, у Дніпрі внаслідок вибуху автомобіля загинуло двоє осіб. ЗМІ з’ясували, що в авто, яке підірвали, 15 вересня, о 9 ранку, загинули начальниця пресслужби ДСНС у Дніпропетровській області Дар’я Гречищева та боєць АТО Олексій Кавлак.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини