У Кабміні студентам-протестувальникам порадили приходити з депутатом – так ефективніше (відео)

28.08.2020 17:58

Студентам-медикам коледжу Святого Луки, які протестують під Кабміном, порадили «приходити з депутатом», якщо вони хочуть достукатись до можновладців та нарешті отримати свої дипломи. Відповідну «підказку» студентам та їхнім батькам дав головний спеціаліст Департаменту інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ Олег Гончар, який вийшов, аби прийняти заяву.

koledzh Luki
Фото: СтопКор

«Можливо, якби ви були з депутатами… Депутати мають право сюди входити», – сказав він.

Батьки ж наголосили, що вони прості люди, і якби вони були депутатами, то їхні діти, можливо, не залишились би без дипломів.

Згодом акція перемістилась спочатку до Офісу Президента, а потім до Міністерства охорони здоров’я.

koledzh Luki
Фото: СтопКор
koledzh Luki
До студентів вийшла представниця МОЗ Фото: СтопКор

Нагадаємо, 66 студентів-контрактників «Міжнародного коледжу Святого Луки» після 3 років навчання залишились без дипломів.

Батьки учнів провели власне розслідування та звернулись до Міністерства освіти України. Там їм нібито сказали, що ліцензія коледжу недійсна з 2016 року.

Зараз директор посилається на МОН, ті посилаються на МОЗ, а останні стверджують, що надіслали листа із переліком закладів, у яких студенти можуть пройти переатестацію та отримати дипломи. Зазначимо, діти вже кілька місяців як закінчили навчання.

Наразі доля студентів-бездипломників лишається невирішеною.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини