У Кабміні розповіли, коли Україна відмовиться від вугілля

08.08.2018 18:02

Міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак розповів, що до 2035 року Україна планує на 11% збільшити частку виробництва відновлювальних джерел електроенергії. 

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на прес-службу Кабміну.

"У світі вже сформувалися цілі коаліції навіть не компаній, а країн, які відмовилися від споживання вугілля і закликають інших приєднуватися до цього руху. Українське суспільство має усвідомити, що це – питання майбутнього, від якого залежить доля людства та екобезпека всієї планети", – сказав Семерак.

Стратегією низьковуглецевого розвитку України передбачено до 2035 року вийти на рівень 11% виробництва відновлювальних джерел енергії. Сьогодні енергетичний сектор виробляє лише 1,5% відновлювальних джерел енергії.

"Ми поставили собі амбітний план суттєво збільшити відсоток виробництва відновлювальних джерел енергії. Так, попереду багато роботи: зміна технологій, поведінки і правил споживання енергії, але інвестування в енергетично відновлювальні технології – можливість створення нових робочих місць та наукового низьковуглецевого розвитку країни. І цей процес в Україні вже активно розпочався", – додав міністр.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини