У Кабміні пояснили, як по-новому виплачуватимуть субсидії

Кабмін планує перейти на готівковий формат виплати субсидій українцям, йдеться у програмі діяльності уряду.

Фото: ДТ

Згідно з документом, серед довгострокових пріоритетів Кабміну - адресність надання житлових субсидій населенню. Також планується запровадити систему адресної соціальної допомоги тим, хто опинився в складних життєвих обставинах. Це можуть зробити шляхом переходу до оплати соціальних послуг та впорядкування існуючої розгалуженої системи пільг.

Крім того, уряд планує стимулювати громадян із малозабезпечених сімей шукати роботу, надавати фінансову допомогу для відкриття власної справи, а також реорганізувати інститут соціального інспектування. Це хочуть зробити, щоб виявити можливі зловживання при нарахуванні допомоги.

Зараз в Україні право на отримання субсидій мають окремі громадяни та сім'ї, якщо комунальні платежі перевищують 20% сукупного доходу, до якого відносяться заробітна плата, пенсія, стипендія.

При розрахунку враховуються доходи за минулий календарний рік. Субсидія надається на один рік і розраховується на два періоди - опалювальний сезон (з 1 жовтня по 30 квітня) та неопалювальний сезон (з 1 травня по 30 вересня), передає "ДТ"

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини