У Кабміні попрощались з міністрами Гончарука (відео)

Президент Зеленський терміново скликав депутатів, щоб поговорити про кадрові рішення у Кабміні. Чи готові були депутати голосувати за повне перезавантаження уряду? Та кого бачать серед нових міністрів? Журналістка «СтопКору» Христина Кришиха запитала у самих народних обранців.

Щоправда, частина парламентарів стверджують: заяву про звільнення Олексій Гончарук нібито не писав.

Натомість представник «Європейської солідарності» Гончаренко повідомив: тільки-но повернувся із засідання Кабміну і може з упевненістю стверджувати, що це було останнє зібрання уряду у такій конфігурації. Ба більше, голова уряду нібито попросив міністрів залишитись для «церемонії прощання».

Повного перезавантаження Кабміну не виключив і депутат «Батьківщини» Сергій Власенко. У кріслі ж майбутнього прем’єра бачить «монстра державного управління», який зуміє відновити вертикалі. А опозиціонер Ілля Кива зазначив, що лава запасних, на жаль, не досить велика.

Як стало відомо пізніше, уряд Гончарука все ж пішов у відставку. Деякі прізвища нових урядовців назвав нардеп Олександр Дубінський. Зокрема, за його словами, погоджені такі кандидатури:

Прем'єр – Денис Шмигаль;
МЕРТ – Жуковський;
МінАПК – Милованов;
Мінфін – Уманський;
Мінцифра – Федоров;
МЗС – Кулеба;
Мін'юст – Малюська;
Міноборони – Таран;
Мінсоц – Лазебна
Мінмолодь – Гутцайт;
МВС – Аваков.

Решта кадрових рішень ще обговорюються.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини