У JPMorgan скоригували прогноз для ціни біткоїна

02.04.2021 20:38

Фахівці банку JPMorgan назвали довгостроковою метою для курсу першої криптовалюти $ 130 000, знизивши планку через падіння котирувань золота. Про це повідомляє ForkLog, передає Курс України.

bitcoin
Фото: Reuters

У січні аналітики банку заявили, що біткоїни може досягти $146 000. Вони розробили прогноз на підставі підрахунку теоретичної капіталізації першої криптовалюта в разі припливу коштів з ринку золота, для якого криптовалюта стає цифровий альтернативою.

За даними JPMorgan, з середини жовтня відтік інвестицій з дорогоцінного металу склав $20 млрд, в той час як в біткоїни компанії вклали $7 млрд.

У банку підтвердили, що цифрове золото стає все більш популярним активом з низькою кореляцією з основними ринками, який інвестори розглядають як засіб диверсифікації портфеля.

Фахівці відзначили, що перешкодою для прийняття біткоїни інституційними гравцями в 2020 році була висока волатильність, яка в останні тижні знижується.

Колишній прогноз в банку переглянули через падіння ціни на золото - в січні унція металу коштувала $1900 та в березні подешевшала до $1700.

"Зниження ціни на золото з тих пір механічно зменшило передбачуваний потенціал зростання біткоїни як цифровий альтернативи за умови врівноваження з вагою портфеля дорогоцінного металу", - пояснили в JPMorgan.

Довгострокова мета для курсу криптовалюта заснована на ідеї, що волатильність її і золота буде зближуватися. Але це багаторічний процес нагадали в банку, - поки реалізована тримісячна волатильність активів становить 86% і 16% відповідно.

Раніше аналітики JPMorgan рекомендували клієнтам інвестувати частину портфеля в біткоїни. У банку зазначили зростання попиту на цифрове золото з боку інституційних інвесторів, проте констатували, що в першому кварталі 2021 року більшу частину біткоїни придбали роздрібні покупці.

Для довідки:

  • Біткоїн — це криптовалюта, яка була створена в 2009 році. На відміну від розрахунків через банки, біткоїнами можна розхраховуватись в інтернеті без будь-яких посередників.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, глава криптовалютної біржі пророкує зростання біткоїну.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини