У Хорватії проводять перший електронний перепис населення

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Балканський оглядач у Фейсбуці.

Метою є визначення даних про чисельність та просторовий розподіл населення, його основні демографічні, освітні, міграційні, економічні та інші характеристики, а також характеристики домогосподарств і житла.

Хорватська влада повністю відмовилася від паперових анкет, цьогорічний перепис проводиться під лозунгом «Створимо разом картину Хорватії».

Процедура пройде у два етапи.

На першому, який триватиме до 26 вересня, дані будуть самостійного вноситися громадянами в анкету на порталі e-građani.

У рамках другого етапу з 27 вересня по 17 жовтня 8 000 переписувачів за допомогою електронних пристроїв будуть збирати дані про тих, хто не зробив це через Інтернет. Вони також контролюватимуть та виправлятимуть помилки, зроблені громадянами під час самостійного заповнення анкет.

Кожному, хто відмовляється надавати необхідні дані, надає неточні або неповні дані, загрожує штраф у розмірі до 5000 кун (667 євро).

Перші дані перепису очікуються наприкінці року.

Як повідомляв Укрінформ, міністр Кабінету Міністрів України Олег Немчінов неодноразово наголошував на тому, що традиційний перепис населення планується на 2023 рік.

У січні 2020 року тодішній міністр Кабінету Міністрів Дмитро Дубілет оприлюднив результати оцінки чисельності наявного населення України, яку провів уряд. Вони показали, що в країні проживає 37 мільйонів 289 тисяч громадян.

Джерело: Укрінформ

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини