У Хмельницькому суді побили літню активістку та її сина, обидва в лікарні (фото, відео)

28 квітня під Хмельницьким апеляційним судом охорона суду душили, фізично тиснули та штовхали активістів.  Літню жінку — секретарку відокремленого підрозділу «Стоп корупції» на Вінниччині – повалили на землю. Її син від побиття зблід і втратив свідомість. Обидвох забрала «швидка». Про це повідомили члени відокремленого підрозділу «Стоп корупції».

Побитого Миколу Мілінчука " забрала "швидка". Фото: СтопКор

Активісти  «Стоп корупції» проводили акцію протесту біля Хмельницького апеляційного суду. Їх запустили також у фоє суду. Та на засідання суду у справі члена організації не пустили навіть матір підозрюваного, спираючись на внутрішнє розпорядження голови суду.

Ольга Мілінчук, мати підозрюваного, вимагала викликати розпорядника суду, щоб він пояснив, чому не допускають на засідання громадськість. Адже вже мало розпочати судове засідання. Антикорупціонери побачили за спинами охоронців людину в костюмі і краватці. Їм сказали, що це керівник апарату суду, - розповідають учасники подій.

Ольга Мілінчук під час розмови з керівником апарату Хмельницького апеляційного суду. Фото: СтопКор

"Ольга кинулась до нього, питала, чому матір не пускають на суд до сина. Він розмовляв з нею грубо, як з дівчиськом. Сказав, що має бути вдячна, що пустили до приміщення суду. Що ще їй терба? Це було жахливо!, - діляться подробицями свідки інциденту.

Те, що відбувалось далі, шокувало усіх присутніх.

«Усе відбувалось в приміщенні суду біля турнікету. Численна охорона та поліція вишикувалися, сформувавши щільний коридор. Активістів витіснили з приміщення, відтіснивши від підозрюваного Миколи Мілінчука. Ольгу Мілінчук зіштовхнули зі сходів, літня жінка впала. Син почав кричати: «Не чіпайте матір!» Його у наручниках повалили на підлогу та почали давити і душити, уникаючи прямого побиття… За кілька хвилин вибігла адвокатка підозрюваного, вона плакала і кричала, що Микола втрачає свідомість, просила викликати «швидку». Хлопець опинився на сходах. Жінка кинулася до сина, намагалася захистити його, накрити собою від десятка правоохоронців, натомість її теж почали штовхати і душити», - розповідають свідки інциденту з місця події.

В Хмельницькому апеляційному суді побили активістів. Фото: СтопКор

Учасники акції викликали "швидку", лікарів чекали близько 15 хвилин.

"Коли я побачила Колю блідого, як крейда - думала, до лікарні не дотягне... А як штовхали і повалили літню жінку! Я багато чого бачила: розбірки у 90-ті, бандитів. Але такий жах бачу уперше!", - каже одна з активісток.

Побитих активістів забрали у лікарню, їх обстежують та надають невідкладну допомогу. Літня жінка перебуває у шоковому стані та не може розмовляти, її постійно нудить.

Після інциденту місцева поліція почала складати протокол про порушення карантинних заходів учасниками акції.

Зазначимо, у Хмельницькому апеляційному суді розглядали справу щодо звинувачення на адресу Миколи Мілінчука. Активісти підозрюють: звинувачення на адресу хлопця повністю сфабриковане. Раніше Ольга Мілінчук повідомляла, що у неї вимагали за закриття справи проти сина хабар у 5000 доларів.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини