У херсонській лікарні замерзають пацієнти: дерево пошкодило газопровід

21.11.2019 15:08

Близько 6-ої ранку у четвер, 21 листопада, близько шостої години ранку, на території херсонської лікарні імені Лучанського сильний порив вітру звалив величезне дерево, що спричинило проблеми з опаленням у медичному закладі.

Дерево, заввишки з п'ятиповерховий будинок, впало прямо на газопровід, пошкодивши засувку. Аби уникнути витоку газу, було перекрито подачу блакитного палива до котельню, яка обігріває стаціонар, зокрема й палати хворих.

Генеральний директор лікарні Володимир Ларіонов пообіцяв, що до кінця робочого дня опалення відновлять. Якщо обіцянку ремонтники виконають, температура в палатах нижче норми не опуститься. В іншому випадку на допомогу прийдуть електрообігрівачі.

Зауважимо, що три тижні тому бригада фахівців обстежувала зелені насадження на території закладу. Дерева, які визнали аварійними, спиляли, витративши на ці роботи близько шести тисяч гривень. Однак стан тополі, що спричинила аварію, у фахівців жодних побоювань не викликав. Утім, ранковий порив вітер виявився таким потужним, що дерево зі слабкою кореневою системою не встояло, і спровокувало надзвичайну подію, інформує місцевий сайт 0552.ua.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини