У Херсоні за добу було 3 виклики поліції через домашнє насильство: серед постраждалих діти 

В ніч з 25 на 26 грудня в місті Херсон поліцейські мобільної групи з реагування встигли допомогти жінці з маленькою донькою, а також 16-річному хлопцю. Вони всі були жертвами насильницьких дій своїх рідних.

Майже опівночі в поліцію зателефонувала 22-річна жінка і повідомила, що її б’є співмешканець та виганяє з квартири разом з трирічною донькою. На місці події працівники мобільної групи з реагування на факти домашнього насильства поговорили з кривдником. Він пояснив, що підозрює співмешканку у зраді. Саме через це він більше не хоче бачити її з дитиною у своїй квартирі. Чоловік поводився агресивно і навіть у присутності поліцейських кидався на жінку. У відношенні кривдника інспектори склали адміністративний протокол за ст.173-2 «Вчинення домашнього насильства, насильства за ознакою статі, невиконання термінового заборонного припису або неповідомлення про місце свого тимчасового перебування» Кодексу України про адміністративні правопорушення. Поліцейські відвезли жінку з дитиною до рідних.

Цієї ж ночі в поліцію пізно ввечері зателефонувала стурбована літня жінка і попросила захистити її 16-річного онука, якого побив вітчим. Заявниця сказала, що нині не вдома і онук зателефонував їй на мобільний з проханням допомогти, повідомляє пресцентр ГУ НП в Херсонській області. 

За лічені хвилини за адресою проживання родини приїхала мобільна група з реагування на факти домашнього насильства. В будинку знаходився лише неповнолітній. Він був наляканий і розповів, що чоловік його матері у стані алкогольного сп’яніння бив його по голові та погрожував вигнати з дому. За словами бабусі хлопчика, 34-річний зять дуже агресивний і хоче привласнити собі її будинок. Школяр пояснив, що після побиття вітчим з дружиною втекли з дому. Неповнолітній боявся залишатися в будинку. Працівники поліції вирішили негайно забрати хлопчика і відвезли його до інших родичів. У відношенні чоловіка буде проводитися перевірка.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини