У Херсоні з родини алкоголіків вилучили двох дітей – подробиці

18.03.2020 03:43

У Херсоні із неблагополучної родини  алкоголіків вилучили двох маленьких дітей.

 

Фото: Національна поліція

 

Про це повідомляє Магнолія-ТВ.

На сполох забили стурбовані мешканці однієї з багатоповерхівок у мікрорайоні Шуменський і повідомили  в поліцію.

Люди розповіли, що з квартири їх сусідки чути крики та дитячий плач. Родина перебуває на обліку як така, що знаходиться у складних життєвих обставинах.

На місце негайно прибула мобільна група реагування на факти домашнього насильства ГУНП. У квартирі поліцейські побачили 44-річну жінку та її 70-річного співмешканця. Обидва були у нетверезому стані та поводилися неадекватно, сварилися, жінка намагалася вдарити чоловіка.

Ситуація сильно налякала дітей жінки: 7-річного хлопчика і 3-річну дівчинку. Діти плакали і просили поїсти. В обох були явні ознаки застуди. Жінка не звертала ніякої уваги на сина і доньку. Про подію поліцейські повідомили службу у справах дітей.

Під час обстеження житлових умов родини виявилося, що у квартирі не було продуктів харчування та ліків для дітей. Зважаючи на загрозу життю та здоров’ю братика і сестрички, поліцейські та служба у справах дітей відвезли малечу в лікарню. Після надання медичної допомоги дітей помістять у притулок.

Щодо жінки працівники поліції склали адміністративний протокол за ст.173-2 «Вчинення домашнього насильства, насильства за ознакою статі, невиконання термінового заборонного припису або неповідомлення про місце свого тимчасового перебування» та винесли їй терміновий заборонний припис, який забороняє жінці у будь-який спосіб спілкуватися зі співмешканцем.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини