У Херсоні поліцейські врятували школярку від самогубства (відео)

19 листопада о 9-ій годині працівники однієї зі шкіл міста Херсон подзвонили у поліцейській відділок. Офіцерам повідомили, що 15-річна дівчина, ймовірно, хоче вкоротити собі віку.

За словами вчителів, до них звернулися школярі, які розповіли, що їх однокласниця веде в одній із соціальних мереж прямий ефір з якогось високого недобудови і каже, що стрибне звідти. За описом інспектори встановили, що зазначена будівля знаходиться на вулиці Комарова, повідомляє місцеве видання “Херсон.нет.юа”.

Шкільні офіцери поліції Грибко В'ячеслав, Луняка Ірина і Климова Алла негайно вирушили туди. Під'їжджаючи до місця, патрульні помітили на краю даху 8-поверхівки дівчину. Інспектори піднялися по сходах, там побачили два пака з вином.

- Доню, йди до мене. Чого ти тут? Давай поговоримо, - звернулася до дитини Ірина Луняка, поліцейська, яка і сама є матір'ю 6-річної доньки. - Іди до мене, йди ...

Таким чином патрульним вдалося утримати 15-річну дівчину від непоправного кроку. Після цього поліцейські відвезли її в школу. Туди ж прибули медики, слідчо-оперативна група і співробітники ювенальної превенції.

Зараз життю дитини нічого не загрожує.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини