У Харкові виявили ціле кладовище мертвих тварин інфікованих екзотичним вірусом (ФОТО)

05.02.2019 16:03

На пустирі по вулиці Бучми в Харкові було виявлено близько 30-ти трупів свиней інфікованих африканською чумою. Таку інформацію передає прес-служба поліції області.

Повідомлення про це надійшло до Московського відділу поліції 01 лютого о 23:34 від співробітників Державної служби з надзвичайних ситуацій.

Згідно з результатами досліджень Регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби, у патологічному матеріалі від трупів свиней та їх рештків, виявлено ДНК-вірус африканської чуми свиней.

За даним фактом слідчим Московського відділу поліції відкрито кримінальне провадження за ст. 251 (порушення ветеринарних правил) Кримінального кодексу України.

Поліцією вживаються заходи по встановленню осіб, причетних до скоєння даного злочину.

Зазначимо, що африканська чума свиней або східноафриканська чума — висококонтагіозна вірусна хвороба свиней, яка проявляється гарячкою, синюшністю (ціанозом) шкіри та поширеними крововиливами (геморрагіями) внутрішніх органів. Недуга належить до списку A згідно з Міжнародною класифікацією заразних хвороб тварин. Для людини африканська чума свиней — безпечна.

Читайте також: "Моторошна трагедія: на дрейфуючій крижині знайшли тіло першокласника".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини