У Харкові в суді допитали дівчинку, яка вижила після розстрілу її сім’ї

20.03.2019 10:34

18 березня в Київському районному суді Харкова заслухали свідчення дівчинки, яка вижила після замаху на неї. Про це повідомляє “Сьогодні”.

Засідання відбулось у справі Костянтина Безрука, обвинуваченого в подвійному вбивстві і замаху на вбивство малолітньої дитини.

Повідомляється, що на засіданні допитали дівчинку, яка залишилася живою і повідомила ім'я нападника, це відбувалося за участю психолога та законного представника. Крім того, допитані працівники поліції, які провели затримання обвинуваченого, і сусіди. Про це розповів керівник у кримінальному провадженні – прокурор відділу прокуратури Харківської області Станіслав Муратов.

Наступне засідання призначили на 27 березня. На ньому повинні продовжити допит свідків сторони обвинувачення – сусідів вбитої сім'ї та лікарів.

Нагадаємо, в червні 2018 року в Харкові було вбито двох людей, а їхня 12-річна дочка отримала серйозне поранення. Дівчинка вижила і пізніше назвала ім'я вбивці батьків – ним виявився давній друг сім'ї, який часто бував у них в гостях.

Читайте також: "Стрілянина на Троєщині – у Києві чоловік убив свою матір".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини