У Харкові до приїзду Порошенка ганчірками витерли бордюри

14.12.2017 11:49

Комунальники Харкова серйозно віднеслись до візиту лідерів України та Польщі. Бордюри міста хутко вичистили з допомогою ганчірок.

Новину передає "Преса України".

Вчора, 13 грудня, у Харкові відбулась зустріч президента України Петра Порошенка та його польського колеги Аджея Дуди. Вже сьогодні, 14 грудня, деякі харків'яни опублікували у соцмережах відео та фото того, як до приїзду лідерів у місті наводили "марафет".

Користувачі Мережі зазначили, що "звички" комунальників не змінюються. Так, раніше до приїзду важливих персон асфальт фарбували, чистили шампунем, а на цей раз бордюри на території Меморіалу жертв тоталітарного режиму вичищали ганчірками. Зокрема, робили це чоловіки.

"Совок невиліковний", – прокоментували у Мережі.

"Який совок? В совку бордюри хусточкою не терли", – також з з'явилось у коментарях.

Нагадаємо, Петро Порошенко та Анджей Дуда вшанували пам'ять жертв тоталітарного режиму та поклали вінки до Меморіалу. Також відомо, що сторони домовились скоротити чорні списки українців, яким заборонений в'їзд у Польщу та вирішити наболілі історичні питання. Крім того, польський президент заявив, що він виступає за розміщення миротворців на Донбасі.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини