У Харкові правоохоронці перевірили чергове повідомлення про мінування

04.12.2019 15:55

Наразі у місті Харків поліцейські перевірили більш ніж 200 установ. За цей час правоохоронці евакуювали 2164 людини. Відомо, що працівники поліції не виявили вибухових пристроїв.

03 грудня до поліції на електрону адресу надійшло повідомлення про замінування лікарень,  житлових будинків, торговельних центрів, готелів, шкіл та дитячих садків, розташованих на території Харкова, а також автовокзалу, залізничного вокзалу та аеропорту, повідомляє ГУ НП в Харківській області. 

На місцях подій працювали слідчо-оперативні групи територіальних відділів поліції, працівники кінологічного центру, фахівці вибухотехнічного управління поліції.

Поліцейські оглянули 23 лікарні, 14 житлових будинків, 33 торгівельно-розважальних центри та супермаркети, 33 школи, 94 дитячих садочків, 31 готель, «Південний вокзал» та Міжнародний аеропорт «Харків». Загалом евакуювали 2164 особи. Відвід транспорту не здійснювався.

Під час оглядів місць подій та прилеглих територій вибухових пристроїв або вибухонебезпечних речовин не виявлено. Порушень публічної безпеки та порядку не було. Постраждалих осіб немає.

Вживаються заходи щодо встановлення та затримання особи, причетної до скоєння вказаних кримінальних правопорушень.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини