У Харкові митник попався на хабарі у московському потязі

30.01.2020 22:47

У Харкові суд відсторонив митника, підозрюваного у хабарництві, від займаної посади.

Про це йдеться в ухвалі Московського районного суду Харкова.

Суд розглянув клопотання про відсторонення від займаної посади головного державного інспектора митного поста "Харків-залізничний" Слобожанської митниці в межах розслідування кримінального провадження за ч. 3 ст. 368 КК України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою).

Досудовим розслідуванням встановлено, що підозрюваний 19 січня 2020 року приблизно о 22:00, перебуваючи в потягу сполученням "Кривий Ріг – Москва", під час митного оформлення пасажирів на залізничному вокзалі станції "Харків-пасажирський" вимагав та отримав від жінки неправомірну вигоду в сумі 500 дол. за безперешкодне вивезення нею за межі України без письмового декларування суми грошових коштів, що перевищує 10 тис. євро, передає "Depo.Харків".

У судовому засіданні прокурор клопотання підтримав, і наполягав на його задоволенні.

Підозрюваний проти задоволення клопотання заперечував.

Захисник митника вказувала на необґрунтованість клопотання сторони обвинувачення, необґрунтованість повідомленої її підзахисному підозри. Так, слідчим не надано жодного доказу, який би підтверджував підозру. Особа, яка, начебто давала її підзахисному хабара, сама провокувала його на протиправну поведінку. Підозрюваному було передано гроші, надані спеціально для цього співробітниками СБУ, з якими у митника було укладено договір про співпрацю.

Наполягала на тому, що її підзахисний не має наміру чинити будь-який тиск чи у інший спосіб незаконно впливати на свідків по справі, є учасником АТО, на підтвердження відомостей про особу підозрюваного захисник надала копії характеристики з місця проживання та службової характеристики. Захисник просила відмовити у задоволенні клопотання слідчого.

Вивчивши клопотання, суддя постановив його задовольнити та відсторонити митника від посади головного державного інспектора митного поста "Харків-залізничний" Слобожанської митниці Держмитслужби на строк два місяці.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини