У Харкові лікарні забиті, а кисень вже закінчується, — лікар

16.03.2021 14:46

Професор, завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії в Харківській медичній академії післядипломної освіти (ХМАПО) Володимир Корсунов повідомив, що у Харкові в лікарнях вже немає місць для хворих на COVID-19, а кисень вже закінчується, передає Depo.Харків.

koronavirus
Ілюстрація: Reuters

"Лікарні завантажені вщент, кисневих місць майже не лишилося, реанімації повні по вуха, і хворі на неінвазивній вентиляції знов лежать, де є бодай хоч поточний кисень", - заявив він.

Що відомо:

  • Лікар зазначив, що стає все більше тяжко хворих молодих людей.

Він повідомив, що в даний час у реанімації Харківської Обласної клінічної інфекційної лікарні перебуває троє пацієнтів віком від 31 до 39 років, а в Обласній дитячій клінічній лікарні Харкова –на інвазивній штучній вентиляції легень дитина 11 років та на неінвазивній – 17 років.

Читайте інші новини Харкова.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, у Харкові на вулиці Амурська знайшли тіло 45-річної місцевої мешканки. Повідомляється, що правоохоронці відкрили кримінальну справу за статтею “умисне вбивство”.

Також може бути цікаво: Служба безпеки України затримала голову Харківського окружного адмінсуду під час передачі хабаря у розмірі 3 тисячі доларів США.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини